تبلیغات

پرفکت مانی چیه و چه کارایی داره؟

۰

 

پرفکت مانی چیه و چه کارایی داره؟

پرفکت مانی در اصل یک شرکتی است که کار آن پرداخت مبالغ بین المللی است و با کمک ان میشود به راحتی پرداخت های اینترنتی خود ررا در سایت ها و مکان های خارجی انجام دهید. اگر درامد و مبالغ شما به صورت ارز یا ارز دیجیتال هست به راحتی میتوانید از این سیستم استفاده کنید یا حتی درامد ارزی خود را بگیرید.

با وجود اینکه کشو ایران تحریم است مانند سرویس های پی پال ویزا و مستر کارت اما هنوز هم سرویس های ارزشمند و قدرتمندی هستند که میشود با آنها پرداخت هایی به خارج از کشور انجام داد مثل خرید اینترنتی، انتقال ارز که یکی از این سرویس هایی که خدمات پی پال و غیره را ارائه میدهد و خوشبختانه تحریم هم نیست سرویس پرفکت مانی است که به کمک ما امده تا به راحتی پرداخت داشته باشیم.

فواید پرفک مانی چیه؟

یکی از مزیت ها و فواید این سیستم در مقابل رقیبان خود مثل پی پال دارد میشود به عدم تحریم بودن آن اشاره کرد. هماهنطور که اکثر شما میدانید ایرانی ها و چند کشور دیگر به دلیل تحریم نمیتوانند از خدمات و سرویس پرداخت شرکت بزرگی مثل مستر کارت استفاده کنند اما پرفکت مانی به دلیل پیروی نکردن از قوانین سخت امریکا، هیچ تحریمی را اعمال نکرده و همین باعث شده تا این شرکت در ایران چند نمایندگی داشته باشد.

از کاربرد های این سیستم ما میتوانیم به موارد زیل اشاره کنیم.!

انتقال ارز به صورت آنلاین

دریافت ارز به صورت مختلف

خرید کالا از سایت و کسب و کارها

ذخیره امن پول رو حساب الکترونیکی و گرفتن سود

شما همین الان میتوانید به عنوان یک کاربر ایرانی به راحتی اقتتاح حساب به صورت حضوری و غیر حضوری داشته باشید و از صرافی های انلاین با استفاده از کارت بانکی خود پرفکت مانی تهیه کنید و استفاده کنید و کالا و خدمات خود را بخرید.

چطوری حساب پرفکت مانی شارژ کنیم؟

روش های زیادی برای پرداخت و شارژ اکانت پرفکت مانی میشود استفاده کرد که یکی از راحت ترین روش های ان مراجعه به وب سایت های خرید و فروش پرفکت مانی است.

شما میتوانید به راحتی با  استفاده از ریال و کارت بانکی خود به صورت آنلاین از وبسایت های ایرانی پرفکت مانی خریداری کنید. پرفکت مانی در 2 شکل وجود دارد که میتوانید ان را تهیه کنید که نوع اول به صورت یورو و نوع دوم به صورت دلار است که فروشندگان ایرانی اکثرا به صورت دلار به فروش میرسانند.

برای خرید و شارژ از صرفی های ایرانی نیاز است که تصویر مردک شناسایی خود را برای احزار هویت ارسال کنید تا تایید شوید و سپس شماره حساب پرفکت مانی خود را به صرافی بدید تا برای شما واریز انجام دهد.

امنیت پرفکت مانی چطوره؟

امنیت حساب پرفکت مانی تا حد بالایی قابل قبول است و میشود به راحتی به ان اعتماد کرد برای خرید و فروش زیرا این روش از شناسایی ای پی استفاده میکند و برای همین با هر بار عضویت و ورود ای پی کاربر بررسی میکند و برای اون ایمیل تایید ارسال میکند.

گزینه های امنیتی دیگری هم سیستم پرفکت مانی دارد مانند کد کارت که میتوانید ان را از طریق پنل کاربری خود اعمال و فعال کنید. با فعال کردن این گزینه سیستم برای شما چند عکس که شامل چند کد است ارسال میکند که برای هربار تراکنش نیاز دارید تا یکی از این کدها را وارد کنید که هرکدام از این کدها یکبار مصرف است که اگر انرا گم یا فراموش کنید دیگر به هیچ عنوان نمیتوانید به حساب خود دسترسی داشته باشید بنا براین بهتر است در چند جای مطمئن انرا یادداشت کنید و نزد خود نگه دارید

 

 

 
+ نوشته شده توسط Perfectmanyacc در ، ۱۰ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر